Vote for Nekonečný příběh


Required for 'Top 10 Voters list' & in-game rewards.
Return to Server Page

Nekonečný příběh

• Server vznikl pro hráče, kteří milují tuto hru. Proto jsem se rozhodl udělat něco výjimečného a vyváženého, kde si každý hráč najde to své, co zbožňuje na Minecraftu. zároveň dle dlouholetých zkušeností tomu dodáváme společně speciální nádech.

• Zaměřujeme se především na kvalitní hraní společně s kamarády, rodinou a zároveň na bezpečí hráčů, majetku a celého serveru pro spokojenou komunitu.

• Je tu klasický Survival, s téměř nekonečnou mapou. K dispozici je plně vyvinuta ekonomika, kterou doplňuje několik speciálních metod na získávání odměn. Celá herní mechanika samotné hry je pozměněna na několik různých úrovní skillů všeho druhu. Jsou k tomu přizpůsobené monstra s odpovídající obtížností než v původní hře. K dispozici jsou připravená vlastní kouzla, které všichni velmi rádi vyzkouší. Je tu připraveno spoustu zábavy, která nikdy neomrzí a hlavní kouzlo celého serveru musíte poznat Vy sami :3

• Životní příběhy každého z nás se odehravají každy den, pojďme je spolu sdílet a vytvořit tak jeden velký, který nebude mít konce. Těšíme se právě na tebe o/

Odkazy:
Web: https://npribeh.fhgames.cz/
Discord: https://discord.gg/a8MSGPd
YouTube: https://www.youtube.com/Chipmunkatels
Facebook: https://www.facebook.com/npribeh/
Instagram: https://www.instagram.com/npribeh/

Try Out These Servers
Latest Updates & News

Looking for the latest Minecraft updates, blogging tips, & recent Minecraft news? Look no further, we have curated the best Minecraft gaming guides, tutorials, tips, top 5 Minecraft servers, an so much more. Check out our Minecraft blog by clicking the button below.

Minecraft Updates
Top 10 Voters Of The Month
Alvin 1
killerax3105 1

How Does Voting Work?

Nekonečný příběh Voting Page

A Minecraft voting page is a website where users can go to vote for their favorite Minecraft servers. By doing so, they can help those servers increase their ranking on server lists, and earn rewards such as in-game items or currency.

How To Vote For A Minecraft Server

To vote for a server, users simply need to click on the "Vote" button above on the server's listing. You must enter a short captcha to verify that you are a human.

Once they have done so, they will be taken to a confirmation page where they can claim their rewards. Rewards are typically given out instantly, but some servers may have a delay in giving them out.

Why You Should Vote On A Minecraft Server

Voting for a server helps it become more popular, and in turn, attracts more players. This can lead to an increase in donations and other forms of support for the server. Additionally, it helps promote the server to other potential players who may not have otherwise heard of it.

In return for their votes, players often receive in-game rewards such as items, currency, or experience. Some servers also give real-life prizes to voters, such as gift cards. Voting is a great way to show your support for your favorite servers, and can help them out in a big way!